:: MOJETREKI :: o nas

o nas

TREK i Internet

Butik mojetreki.pl to mała, rodzinna firma. Od kilkunastu lat staramy się istnieć w wirtualnym świecie: pokazywać ludziom w kraju i za granicą, że można tworzyć dobre, trwałe a przy tym artystycznie wyrafinowane obuwie. Tradycyjnymi, ręcznymi metodami. Korzystając z od wieków znanych materiałów i narzędzi.
I że to wszystko dzieje się tutaj, w Polsce.

TREK. Made in Poland.

Dlaczego TREKi?

Przede wszystkim dlatego, że TREKi są niepowtarzalne i wyjątkowe. Trudno o drugie takie w ofercie klasycznych sklepów.

Druga sprawa to wierność tradycji szewskiej i tradycyjnym metodom tworzenia obuwia. Bez nowoczesnych narzędzi, linii produkcyjnej – tylko szewc, narzędzia i materiały – z tego zestawu powstanie coś trwałego, wyjątkowego i wartego posiadania.

Po trzecie – TREK to artystyczna strona obuwia. Projektowane i wytwarzane przez ludzi, dla których rzemiosło szewskie wykracza poza granice gałęzi przemysłu. To Sztuka, z którą warto się zmierzyć, której trzeba się podjąć i którą z pasją należy tworzyć.

Wartości i sposób prowadzenia biznesu

TREKi to obuwie dla ludzi, którzy doceniają Piękno.

JAKOŚĆ
Wszystkie produkty firmy TREK wykonane są w 100% z pierwszorzędnej jakości skóry, nie zszywane na modelu, dostosowują i układają się indywidualnie do każdej stopy.
Porządna, rzemieślnicza robota. Bez użycia taśm produkcyjnych i procesów automatyzacji produkcji.
Człowiek, narzędzia, materiały oraz czas… z tego powstają ręcznie szyte TREKi.
Wykonane od początku do końca metodą ręczną, z wyjątkową precyzją gwarantują…

TRWAŁOŚĆ
Właściwe obchodzenie się z juchtem gwarantuje trwałość na lata. Nasi Klienci potrafią przechodzić w TREKach nawet po kilkanaście lat. Zresztą my też 😉

KOMFORT
Jucht ma to do siebie, że potrafi współpracować. W naszym przypadku z ludzką stopą. Tworzą dla stóp przestrzeń, w której można poczuć przyjemny komfort dopasowania.  Chodzenie w TREKach jest tak naturalne, tak wygodne!

Nasza społeczność / Klienci

Na rynku TREKi istnieją już dobrych kilkadziesiąt lat. Z doświadczenia wiemy, że grupa naszych Odbiorców jest nam wierna. Raz zasmakowawszy w obuwiu jakie szyjemy – raz po raz wracają do nas dokupując coraz kolejne modele jak i wersje kolorystyczne.
Swoimi wyborami co do obuwia potrafią także zarażać swoich członków rodziny, znajomych i przyjaciół.
Bardzo to doceniamy i zawsze to dla nas niezmierna radość gdy dowiadujemy się, że – dla nas nowy Klient – w rzeczywistości trafia do nas poprzez naturalną ścieżkę rekomendacji, poleceń jak i doświadczeń

Pozdrawiamy!