Wymiana & zwroty

WYMIANA
W przypadku niedopasowania rozmiarów bądź z innych przyczyn – możemy wymienić dla Państwa zakupione TREKi: na inny rozmiar, model bądź kolor. Zwracane TREKi odesłać należy do Paczkomatu InPost bądź w inny, ustalany z nami sposób.

ZWROTY

Z zakupionego towaru można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być uszkodzony, otwarty (jeżeli posiada oryginalne opakowanie), używany lub niekompletny. Zwrotu ze względu na towar uszkodzony, niekompletny lub nie nadający się do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem można dokonać w przeciągu 30 dni od daty zakupu.

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w wysokości ceny towaru oraz poniesiony koszt dostarczenia towaru z naszego sklepu do Klienta. Zwrotowi nie podlegają koszty odesłania towaru z powrotem do sklepu. Pieniądze wysyłamy przelewem bankowym na podany w zamówieniu numer konta bankowego.

Proszę pamiętać, ze koszty opakowania i wysyłki zwrotnej ponosicie Państwo sami. Informujemy również, iż nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem pocztowym.

Jeżeli stwierdzicie Państwo inne wady w produkcie, prosimy o  wcześniejszy kontakt a potem odesłanie go z powrotem do nas poprzez system InPost / zwykłą przesyłką pocztową, koniecznie z opisem wady. Wymienimy produkt na pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe, zwrócimy pieniądze.